به گزارش “مجله ایما”، محمد رویانیان در دوره مدیریت فتح الله زاده در باشگاه رقیب، رقابت و کری جالبی با او داشت و اکنون نیز با تبریک به مدیرعامل جدید استقلال، نسبت به حواشی اخیر واکنش نشان داده است.

وی درباره حضور فتح الله زاده در استقلال می‌گوید: فتح الله زاده برای استقلال کلا خوب است. به هر شکل سال ها در این تیم حضور داشته، جام های بسیاری با این تیم گرفته است و تجربه خوبی دارند. به هر حال آدم فوتبالی هستند، به استقلال هم علاقه دارند و آدم ورزشی اند و مهره و وزنه خوبی برای استقلال به حساب می آیند.

رویانیان در واکنش به اینکه آیا با بازگشت فتح الله زاده، او نیز وسوسه بازگشت به فوتبال ندارد اینطور واکنش نشان داد: حقیقتا من متعلق به جامعه ورزش نیستم، این را با اعتقاد و مصرانه می گویم. یک بار آمدیم حالا خوب یا بد یک تجربه ای کسب کردیم اما به دنیای ورزش تعلق ندارم و هرگز آرزو نمی کنم مجددا به این حرفه بازگردم. اگرچه من طرفدار ورزش و پرسپولیس هستم و در حال حاضر هم با مدیران باشگاه و پیشکسوتان ارتباط دارم.

وی با اشاره به دوران مدیریت خود می‌گوید: تجربه تلخ و شیرینی داشتم و واقعیت امر این است که به فوتبال متعلق نیستم و باید صراحتا و مردانه این را پذیرفت اگرچه باز هم می گویم که می توانم هوادار بمانم و در کنارش کمکی هم داشته باشم اما اینکه قرار باشد مسئولیتی را عهده دار باشم اصلا تصورش را هم نمی کنم؛ خوب و بدش با هواداران و برای من گذشت. تنها چیزی که برای من از آن دوران باقی ماند هواداران و عشق به پرسپولیس، حمایت تماشاگران است.

رویانیان که کری شدیدی در دوره مدیریتش با فتح الله زاده داشت، اکنون می‌گوید: همچنان کری را با فتح الله زاده ادامه می دهم اگرچه ایشان مدیرعامل استقلال باشند و بنده یک هوادار. مطمئن باشید که به زودی کری هایم را خواهید شنید. برای آقای فتح الله زاده کری هایم را دارم و از حالا به ایشان می گویم که خیلی تند پیش نرو برادر، آهسته برو!

مدیرعامل سابق پرسپولیس در واکنش به صحبت‌های آشتیانی که با کنایه گفته بود با بازگشت فتح الله زاده که 80 میلیارد بدهی برای استقلال به جا گذاشته بود، بهتر است شرایط حضور رویانیان که 100 میلیارد بدهی برای پرسپولیس گذاشته نیز فراهم شود گفت: اولا اینکه این بدهی که ایشان می گوید را من تکذیب می کنم و اول آقای آشتیانی اطمینان پیدا کنند و بعدا از آن صحبت کنند. دوما اینکه آقای فتح الله زاده مدیرعامل شدند و این موضوع ربطی به من ندارند ضمنا این امر را رد می کنم. اکنون از زمان مدیریت من 7 سال می گذرد و ما 7 کفن پوساندم. 700 مورد جدید پیش آمده از برانکو تا کالدرون گرفته حالا من را بدهکار می دانند؟از ایشان تعجب می کنم که چنین صحبتی می کنند، آقای واعظ آشتیانی قدیمی هستند و مثل من صحبت می کند؛ مثل کسی که دستمال کاغذی را می گوید کلینکس! من ایشان را دوست خودم می دانم و می گویم که لطفا از من برای مخالفتشان با آقای فتح الله زاده مایه نگذارند. این حرفی که ایشان می زنند کاملا کذب است و تعجب می کنم از کسی که هم با من دوست هستند و ایشان باید مراقب حرف هایشان باشند. این حرف من را ناراحت کرد.

رویانیان درباره اختلاف امتیازی پرسپولیس و شانس قهرمانی مجدد این تیم نیز می‌گوید: 10 امتیاز اختلاف که نیاز به گفتن ندارد، چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است ما با همین اختلاف صدرنشین هستیم. به جای اینکه با همدیگر دعوا کنند بهتر است فکری کنند که از کورس دوم، سومی جا نمانند.

سردار رویانیان درباره شائبه مهندسی لیگ به سود پرسپولیس نیز گفت: واقعا چه مهندسی؟ می گفتند اقتدار پرسپولیس به گونه ای است که کسی نمی تواند به این تیم برسد؛ چه اقتدار و مهندسی؟ پرسپولیس می رود اصفهان برای بازی با سپاهان آن وقت چرا بازیش انجام نشد؟ پرسپولیس با قدرت به اصفهان رفته بود تا با سپاهان بازی کند؛ چه مهندسی شده بود؟ به نظرم فشار روی پرسپولیس بیشتر است که قهرمان نشود و چون پرسپولیس حرفش را در زمین می زند برای همین اینطور درباره اش گفته می شود. خوشبختانه زیرساخت هایی که بنده و سایر مدیران ایجاد کردند یکی از بهترین تیم ها آماده رقابت های لیگ کرده و کرده ایم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.