دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان کشور در گفتگویی در رابطه با طرفداری او از یک تیم گفت: من قطعا طرفدار تیم ملی فوتبال ایران هستم و اقتضای سن من نیست که طرفدار رنگ و تیم باشگاهی باشم.

 

وزیر ورزش در پاسخ به این سوال که حرف های زیادی در مورد او در فضای مجازی وجود دارد، به جمله ‌ای کوتاه اکتفا کرد و افزود: دوستان لطف دارند و من هم قصد ندارم جواب بدهم.

 

از سلطانی فر در رابطه با تغییرات پیاپی مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس پرسیده شد که او در این زمینه عنوان کرد: حالا دیگر شرایط امروز کشور و باشگاه ها و شرایط مالی ای که با آن مواجه هستند، در این تصمیم گیری ها دخیل بوده است، ولی در روزهای آینده و در کوتاه ترین زمان ممکن اصلاحات لازم را در ترکیب هیئت مدیره و مدیران این دو باشگاه خواهیم داشت.

 

سوال آخر از سلطانی فر در این رابطه بود که آیا این تصمیمات به ثبات مدیریت دو تیم کمک می کند که وزیر ورزش گفت: ان شاالله کمک خواهد کرد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.