به گزارش “مجله ایما”، حسین پاشایی عصر شنبه در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیم‌های نفت مسجد سلیمان و شهر خودرو مشهد در جریان بازی‌های هفته بیستم لیگ برتر فوتبال ایران در مشهد افزود: ما نسبت به تیم حریف برنامه‌ریزی می‌کنیم، بازی‌های خود را این گونه پیش می‌بریم و هم اینک نیز تیم ما از اهداف باشگاه خیلی جلوتر است.

 

وی با قدردانی از مهدی تار تار سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان ادامه داد: او تیمی را ساخته که از تیمی چون سپاهان که در جام باشگاه‌های فوتبال آسیا به راحتی چهارگل به تیم العین زد گل نمی خورد. تارتار بازیکنانی را در تیم نفت مسجد سلیمان گردآورده که در مسابقات سال قبل لیگ برتر جزو بازیکنان ذخیره بودند اما امسال مانند یک ستاره در تیم مسجد سلیمان و در قالب لیگ برتر بازی می‌کنند. ما در جام حذفی فوتبال در همین مشهد با تیم شهر خودرو بازی کردیم و این تیم را یک – هیچ بردیم.

وی مصدومان این تیم در بازی فردا در مقابل تیم شهر خودرو را سعید کریمی و عباس عسکری ذکر و بیان کرد: خیلی خوب تمرین کردیم و امیدواریم فردا نتیجه خوبی بگیریم.

 

مربی تیم نفت مسجد سلیمان با بیان اینکه بازی فردا در مقابل تیم شهر خودرو در مشهد بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود گفت: نفس ورزش کردن، سلامتی است و این که به دلیل حفظ سلامتی مردم از حضور تماشاگران در این بازی خودداری می‌شود کار عاقلانه‌ای است. صادقانه بگویم برای تیم نفت مسجد سلیمان فرقی نمی‌کند هرچند بازی کردن در برابر تماشاگران مشهدی باعث افتخار است و به بازیکنان انگیزه می‌دهد اما هر تصمیمی که گرفته می‌شود برای حفظ سلامتی تماشاگران است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.