به گزارش “مجله ایما”، لایپزیش موفق شد با یک گل در خانه تاتنهام به برتری دست یافته و شانس های خود برای صعود به دور بعدی لیگ قهرمانان را افزایش دهد. تک گل سرنوشت ساز نماینده آلمان در این دیدار را تیمو ورنر به ثمر رساند. اخبار زیادی در مورد ابراز تمایل لیورپول به جذب این ستاره گلزن منتشر شده و تیمو ورنر این شایعات را مایه افتخار خود توصیف کرد.

 

 

تیمو ورنر گفت: “لیورپول در حال حاضر و در این مقطع بهترین تیم فوتبال جهان به شمار می آید و وقتی چنین باشگاهی خواهان جذب شما باشد، این باعث ایجاد احساس غرور در من می شود. اگر قرار به رخ دادن چنین اتفاقی باشد خوشحال کننده است، اما می دانم که لیورپول بازیکنان خوبی دارد و من باید خودم را بهبود بخشیده، چیزهای بسیار بیشتری یاد بگیرم تا در این سطح حضور پیدا کرده و در چنین تیمی بازی کنم.

 

احتمال بازگشت تاتنهام در بازی برگشت؟ این مشکل لیگ قهرمانان اروپا است، شما در اولین بازی حداقل در خارج از خانه، اینجا در تاتنهام پیروز می شوید، اما 90 دقیقه بازی در لایپزیش مانده و هنوز اتفاقات زیادی در راه است. تاتنهام تیم خوبی است، آنها سال گذشته نشان دادند که از نظر ذهنی می توانند در چنین دیدارهایی موفق به بازگشت شوند و ما در بازی برگشت نیز باید مانند امشب عمل کنیم.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.