دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، در دیدار آغازین هفته بیست و دوم لیگ حرفه‌ای عربستان، تیم الهلال که یکی از حریفان آسیایی شهرخودرو است، از ساعت ۱۶:۴۰ امروز در استادیوم امیر سلطان بن عبدالعزیز مقابل تیم رده پانزدهمی ضمک قرار گرفت.

 

آندره کاریو که در دیدار اخیرشان مقابل الاتفاق تک گل پیروزی الهلال را به ثمر رسانده بود، در دقیقه ۳۹ روی شوت ریباند شده عمر خربین و با یک ضربه بغل پا موفق شد دروازه تیم ضمک را باز کند.

گل کاریو خیلی زود پاسخ داده شد و در دقیقه ۴۲ امیلیو زِلایا روی اشتباه خط دفاعی الهلال، با یک ضربه چیپ تماشایی موفق به گلزنی برای ضمک شد تا نیمه اول با تساوی یک بر یک خاتمه پیدا کند.

 

تیم الهلال که در هشت مسابقه اخیرش دو پیروزی در لیگ قهرمانان آسیا و ۶ برد در لیگ حرفه‌ای عربستان به دست آورده بود، امروز نتوانست به این روند فوق‌العاده ادامه دهد و به تساوی یک بر یک خارج از خانه مقابل ضمک رضایت داد، اما با این نتیجه ۵۱ امتیازی شد و همچنان در صدر جدول ماند.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.