دانلود سریال یاغی

“”، یکی دو روز پیش غلامرضا بهروان – مشاور سازمان لیگ برتر در مصاحبه ای گفته بود برخی تیم ها که نه داعیه صعود دارند و نه خطر سقوط به دسته پایین تر را احساس می کنند تقاضا داده اند که بازی های لیگ در همین برهه با پرداخت 60 درصد از دستمزدها به پایان برسد. 

 

این مدیر سازمان لیگ که از ما خواسته بود نامش را فاش نکنیم؛ ادامه داد: پیشنهاد ارایه شده از سوی چنین باشگاه هایی منفعت طلبانه است!  چند تیم درگیر قهرمانی و کسب سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا هستند و چند تیم هم برای بقاء در جدول بازی ها می جنگند. حقوق این تیم ها به هیچ وجه اجازه نمی دهد لیگ برتر در همین برهه به پایان برسد. به طور حتم هرگاه وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا به ما اجازه دهد بازی ها را دنبال خواهیم کرد حتی اگر این منجر به این شود که بازی های  فصل آینده دیرتر برگزار شود. مگر این فصل بازی های لیگ برتر به خاطر تجهیز استادیوم ها با تاخیر آغاز نشد؟ به پایان بردن بازی های لیگ برتر دراین برهه از زمان به هیچ وجه برنامه سازمان لیگ نیست. این را یقین بدانید که بازی های لیگ برتر به طور حتم به پایان می رسد و مباحثی که در این باره مطرح می شود بیشتر رسانه ای است. از سویی ما خیلی امیدوار هستیم با فروکش کردن شیوع ویروس کرونا از سوی وزارت بهداشت اجازه پیدا کنیم بازی های لیگ برتر را از اردیبهشت ماه دنبال کنیم. فعلا برنامه همین است مگر این که مصوبه جدیدی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا به ما ابلاغ شود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.