به گزارش “مجله ایما”، سید مجید حسینی که در نیم‌فصل اول یکی از مهره‌های ثابت ترابزون اسپور ترکیه بود ولی در دور برگشت بیشتر به‌عنوان بازیکن بازیکن تعویضی در ترکیب تیمش قرار گرفته، در دو هفته گذشته بخاطر آسیب دیدگی نتوانسته بود در بازی‌های رسمی حضور پیدا کند.

 

حسینی بعد از آنکه در مسابقه مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی حضور کامل مقابل اِرزوروم داشت، در دیدار هفته بیست و دوم سوپر لیگ ترکیه برابر سیواس اسپور به طور کامل نیمکت‌نشین بود و پس از آن هم بخاطر آسیب دیدگی در فهرست تیمش قرار نگرفت.

 

این ملی پوش ایرانی در دو دیدار سوپر لیگ ترکیه برابر بشیکتاش و ریزه اسپور و همچنین مسابقه دو روز قبل در دور رفت مرحله نیمه نهایی جام حذفی مقابل فنرباغچه به دلیل مصدومیت از ناحیه شانه در لیست ترابزون اسپور حضور نداشت که اکنون با رفع آسیب دیدگی شرایط حضور در تمرینات را به دست آورده است.

 

 

سید مجید حسینی در تمرین ظهر امروز پنج‌شنبه ترابزون اسپور شرکت کرد و بعد از حدود دو هفته غیبت در بازی‌ها، مجددا به صورت انفرادی به تمرین پرداخت تا آماده بازی هفته آینده تیمش شود.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.