دانلود سریال یاغی

مسابقات سوپر لیگ ترکیه از ساعت ۲۲:۳۰ جمعه شب با انجام دو بازی همزمان از سر گرفته شد و وارد هفته بیست و هشتم شد که در یکی از آنها تیم فنرباغچه در حالی که اللهیار صیادمنش را جزو نفرات ذخیره داشت در اولکر استادیوم استانبول با کایزری اسپور قعرنشین دیدار کرد.

 

فنرباغچه که آخرین پیروزی خود را در هفته نوزدهم سوپر لیگ ترکیه مقابل باشاک‌شهیر به دست آورده بود در دیدار خانگی مقابل کایزری اسپور توانست به برتری ۲ بر یک دست یابد و ۴۳ امتیازی شود اما این برد تغییری در جایگاه هفتم جدول آنها به وجود نیاورد.

 

یاران صیادمنش در شرایطی به پیروزی دست پیدا کردند که در دقیقه ۱۲ یک اخراجی داده و تا دقیقه ۸۷ با یک گل از کایزری اسپور عقب بودند اما در نهایت توانستند با به ثمر رساندن دو گل به یک برد ارزشمند دست یافته و به ناکامی‌هایشان خاتمه دهند.

 

اللهیار صیادمنش که در آخرین دیدار قبل از شیوع ویروس کرونا جزو فهرست فنرباغچه قرار نگرفته بود مقابل کایزری اسپور در لیست مسابقه حضور داشت ولی مثل همیشه فرصت بازی به دست نیاورد.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.