دانلود سریال یاغی

تنها 26 روز به اتمام قرارداد لوکا زیدان با رئال باقیمانده و جدایی او قطعی به نظر می رسد.

 

 

 

 

دروازه بان 22 ساله فرانسوی از سال 2004 وارد آکادمی رئال مادرید شد. او که قرضی برای راسینگ سانتاندر بازی می کند با پایان فصل از رئال جدا می شود و مقصد بعدی او احتمالا مون پولیه در لیگ یک فرانسه خواهد بود. لوکا همواره از تمایلش برای بازی در سرزمین پدری صحبت کرده است. مون پولیه مذاکراتی ابتدایی را نیز با ایجنت لوکا زیدان انجام داده و به نظر همه چیز برای انتقال او مهیاست.

 

لوکا دو بار توانست برای تیم اول رئال بازی کند. او که فصل گذشته دروازه بان سوم تیم بود برابر اوئسکا در برنابئو به میدان رفت و یک بار نیز در بازی مقابل ویارئال از دروازه رئال محافظت کرد. لوکا با تیم زیر 17 ساله های فرانسه در سال 2015 به عنوان قهرمانی اروپا نیز دست یافت و بهترین گلر رقابت ها نیز معرفی شد.

تابستان گذشته مذاکرات تمدید او با رئال به جایی نرسید و به این ترتیب پس از 30 ژوئن همکاری او با رئال پس از 16 سال به اتمام خواهد رسید. چند سال پیش انزو زیدان برادر بزرگتر او نیز از رئال جدا شده بود. انزو اکنون برای آلمریا بازی می کند.

 

 

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.