دانلود سریال یاغی

ویلیان میمبلا هافبک پرویی بود که در لیگ نوزدهم پیراهن تراکتور را پوشید و عملکرد نسبتا خوبی نیز داشت. قرارداد میمبلا با تراکتور در پایان فصل جاری فوتبال به پایان می رسد و او حاضر به تمدید قراردادش نیست.

میمبلا که این روزها به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مسابقات فوتبال در تبریز به زندگی اش ادامه می دهد اعلام کرده که در تیرماه با پایان قراردادش به کشور خود برمی گردد.

 

 

 

او در گفت و گو با سایت libero پرو در این باره گفت: «قراردادم را با تراکتور تمدید نمی کنم. منتظر این هستم تا قراردادم تمام شود و با باشگاه صحبت خواهم کرد تا بتوانم به پرو بگردم چون در اینجا( ایران) خبری از فوتبال نیست.»

میمبلا درباره آینده فوتبالی اش تاکید کرد: «اصلا به فکر بازگشت به پرو نیستم. می خواهم در اروپا یا آسیا فوتبالم را ادامه دهم. اگر فرصتی برای من در اروپا و آسیا نباشد به ناچار به کشورم برمی گردم. فوتبال در ایران قبل شیوع گسترده کرونا به حالت تعلیق درآمد. اکنون بعد از گذشت یک و نیم ماه همه چیز به حالت عادی برگشته و ما می توانیم به سالن های ورزشی برویم و در خیابان ها رفت و آمد کنیم.»

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.