دانلود سریال یاغی

سمپدوریا در تابستان سال ۲۰۱۷ برونو فرناندز پرتغالی را به اسپورتینگ لیسبون فروخت و این بازیکن در نقل و انتقالات زمستانی با قراردادی به ارزش ۴۶.۵ میلیون یورو به اضافه پاداش راهی منچستر یونایتد شد.

 

روزهای گذشته باشگاه سمپدوریا مدعی شد که از انتقال برونو فرناندز به منچستریونایتد باید مبلغ ۴.۶ میلیون یورو به آن ها برسد چرا که چنین موضوعی به عنوان بندی در قرار داد فروش این بازیکن پرتغالی به اسپورتینگ لیسبون قید شده بود.

 

 

 

 

با این حال بعد از تو مطرح شدن جنین اهدایی توسط سمپدوریا باشگاه پرتغالی بیانیه ای منتشر کرد و اظهار داشت که چنین چیزی صحت ندارد. آنها همچنین مدعی شدند که این موضوع توسط فیفا هم روشن است و باشگاه ایتالیایی نمی‌تواند هیچ ادعایی در این باره داشته باشد.

 

حالا اما به نظر می رسد که فیفا نیز به مسئله شکایت باشگاه سمپدوریا ورود کرده و قصد دارد با توجه به تعهدات مالی مندرج در قرارداد برونو فرناندز این مسئله را مورد بررسی قرار دهد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.