دانلود سریال یاغی

آلفونسو دیویس در تابستان سال ۲۰۱۹ با قراردادی به ارزش ۲۲ میلیون دلار از یک تیم کانادایی به بایرن مونیخ پیوست. این بازیکن ۱۹ ساله از زمان حضور در جمع باواریایی‌ها ۳۵ بازی برای این تیم انجام داده و آمار دو گل و ۹ پاس گل را به ثبت رسانده است.

 

 

 

 

وینگر کانادایی در فصل جاری یکی از ارکان تیم هانسی فلیک بوده و در پیروزی ۳-۰ این تیم مقابل چلسی در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا عملکرد خیره کننده ای را از خود به جای گذاشت. این ستاره بایرن مونیخ اما حالا مصاحبه جالبی را انجام داده و از علاقه خود با بازیگری پرده برداشته است.

 

آلفونسو دیویس می‌گوید: فوتبال اولویت من است اما می خواهم سرانجام بازیگر شوم. من به کسانی که مردم را سرگرم می کنند علاقه زیادی دارم. یکی از صفحات اجتماعی ام این بستر را برایم فراهم کرده است. این کار به مردم اجازه می‌دهد که علاوه بر زمین شخصیت بیرونی من را بهتر بشناسند. از طرف دیگر این موضوع به گذشت زمان در دوران قرنطینه کمک می‌کند.

 

پدیده کانادایی که اخیرا قرارداد خود را با بایرن مونیخ تمدید کرده در این باره گفت: صحبت های زیادی در رابطه با تیم های که خواهان من بودند وجود داشت اما وقتی پیام درخواست ملاقات بایرن مونیخ برای من آمد هیجان زده شدم و از طرف دیگر ترسیدم چرا که باید خودم را به شکل کامل ثابت می‌کردم.

 

 

 

 

دیویس در پایان گفت: وقتی کودک بودم بازیکنان بایرن مونیخ را از تلویزیون نگاه می‌کردم اما حالا این اتفاق به شکل حضوری رخ می دهد. اولین بار که آرین روبن را دیدم کمی ترسیده بودم و هیجان زده شدم چراکه نمی توانستم آن اتفاق را باور کنم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.