دانلود سریال یاغی

استعدادیاب های بارسلونا جذب ستاره 16 ساله رایو وایه کانو را به سران باشگاه توصیه کردند و مذاکرات با این بازیکن هم بسیار مثبت پیش رفته است.

 

 

 

 

صحبت از فابیان لوسی با اصالت برزیلی است که از کودکی در تیم های پایه رایو وایه کانو حضور دارد و اکنون توانسته در 16 سالگی به تیم اول باشگاه هم برسد. او تمام نیم فصل دوم را با تیم اول باشگاه که در دسته دوم حضور دارد تمرین کرده و زحتی مانی که در سطح نونهالان بود نیز توانست برای تیم نوجوانان باشگاه به میدان برود. روند پیشرفت لوسی فوق العاده بوده و توانسته برای تیم زیر 17 ساله های اسپانیا هم خوش بدرخشد.

 

 

 

 

او که یک مهاجم است با پیشنهاد تمدید قرارداد رایو مواجه شده اما با توجه به پیشرفت مذاکرات با بارسا احتمالا آن را رد خواهد کرد. رایو بسیار تمایل به حفظ او دارد و قصد ندارد بازیکنی که پرورش داده است را در 16 سالگی از دست بدهد.

طبق ادعای مارکا لوسی از رئال مادرید و اتلتیکو هم پیشنهاد دارد ولی در حال حاضر بارسلونا بیش از دو تیم مادریدی برای جذب این پدیده دارای شانس است. لوسی در صورت انتقال به بارسا یا هر تیم دیگر نمی تواند قرارداد حرفه ای ببندد و باید برای این مهم دو سال دیگر صبر کند.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.