دانلود سریال یاغی

به گزارش”مجله ایما”، فیل فودن، یکی از ستاره‌های سیتی بوده که فراز و نشیب کمی داشته و در طول یکی دو سال اخیر خود را به عنوان بازیکن ثابت سیتی مطرح کرده است.

فودن در بازی در فینال جام اتحادیه به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد و اکنون در رویای دعوت به تیم ملی انگلیس است. او توانست پاس گل سرخیو آگوئرو را در این دیدار برای او فراهم کند و در طول بازی نیز نمایش خوبی از خود ارائه داد. 

 

 

 

 

اواخر همین ماه گرت ساوت گیت فهرست تیم ملی انگلیس را برای بازی‌های دوستانه مقابل ایتالیا و دانمارک اعلام خواهد کرد و فودن خودش را به طور جدی محتمل می‌داند که در این فهرست حضور داشته باشد. البته ساوت‌گیت کار آسانی برای دعوت از ستاره های خط میانی انگلیس ندارد.

این مربی جوان بازیکنان زیادی در خط میانی دارد که توانایی بالایی برای بازی در تیم ملی انگلیس دارند که از آن جمله می‌توان به جک گرلیش، جیمز مادیسون، میسون مونت، جیدون سانچو و کالوم هادسون اودوی اشاره کرد. 

 

فودن درباره شانس خود برای حضور در تیم ملی انگلیس گفت:« خیلی دوست دارم به تیم ملی کشورم برای این بازی‌ها دعوت شوم، اما بازیکنان خوب زیادی هستند و می‌دانم کار آسانی ندارم و اگر دعوت نشوم ناراحت نمی‌شوم. امیدوارم گرت بازی من را پسندیده باشد و من را به تیم ملی دعوت کند. 

بازی در فینال جام اتحادیه بهترین تجربه برای من بود، بازی در فینال مهم است. این یک رویا برای من بود که به واقعیت پیوست و توانستم در ومبلی نیز بازی کنم. وقتی بزرگ می‌شوید، رویای بازی در ومبلی دارید و من به آن رسیدم.»

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.