“” رایان شرکی بدون شک یکی از پدیده های این فصل لوشامیپوناست. بازیکنی که متولد آگوست 2003 است و از اکتبر سال گذشته به پیراهن تیم اول باشگاه لیون رسید. او 19 اکتبر در بازی برابر زنیت روسیه در سن پترزبورگ به میدان رفت و البته تیمش با دو گل بازی را باخت.

شرکی که در پست هافبک تهاجمی و نیز بال راست بازی می کند به تدریج توانست بازی های بیشتری برای لیون انجام دهد و خود را به عنوان یک پدیده بزرگ مطرح کرد.

 

 

 

 

طبق ادعای رسانه های فرانسوی باشگاه رئال مادرید با لیون بر سر شرکی به توافقی دست یافته است که بر اساس آن اگر پیشنهادی برای این بازیکن برسد و رئال رقمی برابر با این پیشنهاد ارائه دهد لیون باید شرکی را به باشگاه مادریدی واگذار کند. برخی دیگر از منبع فرانسوی نیز ادعا کرده اند که رئال مادرید قصد دارد شرکی را جذب کند و تا 18 سالگی او را به لیون قرض دهد.

شرکی در مصاحبه با شبکه اختصاصی لیون و در پاسخ به سوالی در مورد رویای فوتبالی اش با صراحت گفت:« بازی برای رئال مادرید و البته رسیدن به توپ طلا.»

چراغ سبز پدیده ای که گفته می شود از او در آینده حرف های بیشتری شنیده خواهد شد.

 

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.
hitcounter