دانلود سریال یاغی

یوکین آپریبای رئیس باشگاه اسپانیایی سوسیداد می‌گوید بر خلاف شایعات مطرح شده در روزهای اخیر مارتین اودگارد پدیده نروژی این تیم امسال تابستان در این تیم باقی خواهد ماند و راهی رئال مادرید نخواهد شد.

 

اودگارد 21ساله سال گذشته با قراردادی قرضی و یک ساله از رئال مادرید به سوسیداد ملحق شد اما بر اساس اعلام رسانه‌های اسپانیایی در قرارداد قرضی او بندی وجود دارد که سوسیداد می‌تواند آن را به مدت یک فصل دیگر تمدید کند.

 

 

رئیس باشگاه سوسیداد در این باره گفت: به نظر من اودگارد در سوسیداد خواهد ماند. من به این باور دارم و باشگاه سوسیداد امیدوار است او را نگه دارد.

 

اوپریبای در ادامه صحبتهایش اضافه کرد: البته اودگارد برای ماندگار شدن در سوسیداد باید قانع شود. درست مثل سال گذشته که او قانع شد بازی کردن در سوسیداد برایش بهترین گزینه است. حالا تصمیم به عهده این ستاره نروژی است ولی من معتقدم او در تیم ما خواهد ماند.

 

اودگارد تا پیش از تعلیق فصل جاری لالیگا به دلیل بحران اپیدمی کرونا برای سوسیداد 28 بازی انجام داده و برای این تیم 7 گل به ثمر رسانده و 8 پاس گل داده بود.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.