دانلود سریال یاغی

”” و به نقل از میزان رضا شاهرودی در ارتباط با احتمال جدایی بازیکنانی مثل علی علیپور مهدی ترابی و احمد نوراللهی در پایان فصل جاری از تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: افشین پیروانی به هواداران اطمینان داد که بازیکنان کلیدی و تاثیرگذار پرسپولیس می‌مانند و من هم فکر می‌کنم بازیکنان اصلی تیم بخاطر هواداران می‌مانند هرچند از جدایی بازیکنان در فوتبال نباید زیاد نگران بود.

 

وی افزود: پیش از این هم بازیکنان کلیدی پرسپولیس مثل مهدی طارمی و رامین رضاییان رفتند اما باز هم تیم قهرمان و موفق شد. امیدوارم ستارگان فعلی پرسپولیس اگر می‌خواهند بروند به اروپا بروند و لژیونر شوند چون رفتن به تیم‌های عربی اتفاق خوبی نیست.

 

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس پیرامون سرنوشت لیگ نوزدهم افزود: کرونا دوباره دارد اوج می‌گیرد و متاسفانه مردم فکر می‌کنند کرونا تمام شده است. فوتبال هم در این شرایط خطرناک است. برگزاری یک تمرین ساده ۴۰ نفر را درگیر می‌کند. اگر رقابت‌ها ادامه پیدا کند پرسپولیس قهرمان می‌شود.

 

شاهرودی در پایان در مورد تعیین قهرمان در صورت لغو لیگ برتر 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.