دانلود سریال یاغی

از شب گذشته تعداد زیادی از هواداران فوتبال در ایران درباره مرکزی به نام مرکز فرهنگی ایران و هلند صحبت می کنند که قبل از این هرگز اسمش در بین معادلات فوتبالی آورده نشده بود.

تاج دیشب در گفت و گوی خود با 20:30 گفت این مرکز نامه ای را به مسعود سلطانی فر وزیر ورزش داده و سه مربی خارجی را معرفی کرده که سلطانی فر با پاراف این نامه آن را به شخص رییس فدراسیون ارجاع داده. جالب اینکه هر سه مربی همان هایی بودند که فدراسیون فوتبال با آن ها وارد مذاکره و گفت و گو شده است و این موضوع مساله را کمی عجیب می کند.

اما نکته مهم اینکه در پیگیری برای یافتن مشخصات این مرکز فرهنگی در فضای اینترنت چیز چندانی دستگیرتان نمی شود؛ جز یکی 2 خبر که به افتتاح این مرکز در دوره حضور مسعود سلطانی فر در سازمان گردشگری اشاره دارد. در خبری که تنظیم شده و به دوران بعد از برجام تعلق دارد تاکید شده که این مرکز یک مرکز کاملا خصوصی است(البته قدمت این مرکز به دهه 50 شمسی برمی گردد).

در عین حال مرکز فرهنگی ایران و هلند موارد زیر را به عنوان خدمات به مشتریان خود عرضه می کند:

 

 

اما در بین این موارد هیچ اشاره ای به فعالیت های ورزشی نشده و مشخص نیست که این مرکز از طریق کدام دسترسی توانسته نامه خود را به دست عالی ترین مقام ورزش ایران برساند تا این نامه در اختیار مهدی تاج قرار بگیرد. البته وزارت ورزش هر گونه دخالت در موضوع انتخاب سرمربی تیم ملی را تکذیب کرده اما حتی با وجود حذف وزیر از اساسنامه انتخاباتی فدراسیون فوتبال همه می دانند در ایران تصمیماتی از این دست بدون نظر نهایی وزیر انجام نمی شود و این مساله احتمال وقوع برخی اعمال نظرها در این موضوع را تشدید می کند.

البته مشخص است که کسی انتخاب ویلموتس را به گردن نمی گیرد؛ چراکه او از شکست خورده ترین مربیان ملی تاریخ ماست. به خصوص مقارن شدن حضور او با پایان کار کارلوس کی روش در فوتبال ایران موضوع را پیچیده تر هم می کند.

نکته اینکه با صحبت های شب گذشته تاج حالا فشار متوجه وزیر ورزش است و مسئولیت انتخاب به سمت وزارتخانه شوت شده است؛ در این باره البته انتشار مدارک بیشتر و شفاف سازی مساله را روشن تر خواهد کرد.

البته یکی از مقامات فدراسیون فوتبال ایران در توضیح صحبت های تاج می گوید موضوع این نامه صرفا برای اشاره به گردش کار انتخاب سرمربی تیم ملی و اشاره به اسامی ای بوده که فدراسیون بعد از مذاکره با آن ها وارد مذاکره و توافق با مارک ویلموتس شده است؛ وگرنه نامه این مرکز فرهنگی ارتباطی به انتخاب نهایی فدراسیون فوتبال ایران نداشته و آن ها که در آن زمان به دنبال جذب یک مربی جوان بوده اند قبل از ویلموتس با لوپتگی و رنار مذاکره کرده و بعد از امتناع سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا با رنار به توافق هم رسیده بودند اما مساله رنار زمان اتمام قراردادش با فدراسیون مراکش بوده که این مساله ایران را به سمت مارک ویلموتس می برد؛ مربی ای که ممکن است در یکی 2 روز آینده هدایت تیم شالکه را برعهده بگیرد و از خودش اعاده حیثیت کند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.