“” زمین چمن شماره یک کمپ تیم های ملی مدت هاست کیفیت نامطلوبی دارد. همان زمینی که کارلوس کی روش خیلی زود از آن فرار کرد و تمرینات تیم ملی را به زمین پژوهشگاه برد و فدراسیون فوتبال هم برای اینکه تیم ملی صاحب یک زمین تمرین خوب شود زمین شماره دو کمپ تیم های ملی را به زیر کشت برد. زمین شماره دو خیلی دیر و طولانی مدت بازسازی شد بطوریکه به عمر ادامه ی حضور کارلوس کی روش در فوتبال ایران قد نداد و تیم ملی تنها یکی دو جلسه در این زمین تمرین کرد.

 

با وجود تیم های ملی متعدد در بخش آقایان و بانوان به طور حتم یک زمین تمرین نمی تواند پاسخگو باشد. به همین خاطر فدراسیون فوتبال در صدد بود بلافاصله بعد از پایان عملیات بازسازی زمین شماره دو کمپ تیم های ملی زمین شماره یک را هم به زیر کشت ببرد اما اجرای این پروژه به بهانه مشکلات مالی متوقف شده است! قطع کمک های مالی فیفا و هم چنین کنفدراسیون فوتبال آسیا به فدراسیون فوتبال ایران موجب شده این پروژه اصلا کلید نخورد. از دیگر پروژه های در نظر گرفته از سوی فدراسیون فوتبال در کمپ تیم های ملی که کلید نخورده ساختمان اداری فدراسیون فوتبال است.

 

درآمدهای فدراسیون فوتبال نزد فیفا و هم چنین کنفدراسیون فوتبال آسیا ماه هاست که به خاطر تحریم های وضع شده از سوی خزانه داری آمریکا متوقف شده است و این در حالی است که این دو نهاد بر جدایی سیاست از فوتبال تاکید دارند. هر چند عباس ترابیان رییس پیشین کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال می گوید این موضوع مهم در صورتی که به طور جدی از سوی فدراسیون فوتبال دنبال شود به طور حتم یک راهکار برای آن پیدا خواهد شد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.