دانلود سریال یاغی

مسعود عباس‌زاده پزشک تیم ماشین سازی تبریز درباره مثبت شدن تست کرونای 6 بازیکن این تیم بیان کرد: بر اساس نتایج تست PCR که توسط یکی از آزمایشگاه‌های معتبر کشور انجام شده متأسفانه آزمایش بالغ بر شش بازیکن و کادرفنی این تیم مثبت اعلام شده که همین موضوع باعث ایجاد موج نگرانی در تیم شده که بار روانی آن در کل تیم تاثیر منفی دارد.

وی با بیان اینکه بنده پیش از این هم اعلام کرده‌ام که نمی‌توان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی جلوی شیوع این ویروس را گرفت بیان کرد: با توجه به برگزاری تست‌های مختلف بازیکنان ماشین‌سازی از روز شنبه در تبریز حضور دارند و قطعاً در این مدت با یکدیگر ارتباط داشتند که همین موضوع نگرانی‌مان از افزایش آمار مبتلایان در تیم را بیشتر کرده است.متأسفانه حرف ما و سایر پزشکان شنیده نمی‌شود ما را با بوندسلیگایی مقایسه می‌کنند که هرگز از نظر امکانات و شرایط موجود قابل قیاس نیستیم.

وی در خصوص شرایط قرنطینه در کشور آلمان توضیح داد: تمامی اعضای یک تیم به همراه اعضای خانواده در کشور آلمان به مدت دو هفته در قرنطینه بوده‌اند و تمامی تست‌ها نیز در دسترس آن‌ها بوده است. اما ما روز شنبه استارت زده‌ایم و چهارشنبه شب جواب آزمایشات به دست ما رسیده است. برخی از بازیکنان ما از منطقه قرمز کرونایی به تبریز آمده‌اند و با اینکه ما تمامی تمهیدات را اندیشیده بودیم اما با امکانات کنونی و بدون قرنطینه اصولی و دراز مدت کنترل این ویروس ممکن نخواهد بود.

عباس‌زاده با تأکید بر اینکه برگزاری تمرینات تیم در این شرایط خطرناک است گفت: بر اساس نتایج اعلام شده شش نفر از اعضای تیم که از نفرات مهم و تأثیرگذار هستند را برای مدت طولانی در اختیار نخواهیم داشت که طبق اعلام ستادکرونا بازی‌ها در چنین شرایطی باید به تعویق بیفتد؛ چرا که حضور مبتلایان به کرونا در تمرینات سلامت تمامی اعضای تیم را تهدید خواهد کرد. 

 

 

 

عباس‌زاده ادامه داد: زمانی که مشخص شدن جواب تست دو روز طول می‌کشد چگونه می‌خواهیم مسابقات را برگزار کنیم؟ چه تضمینی وجود دارد که اعضای تیم طی دو روز با افراد مبتلا در ارتباط نباشند؟ یک فرد مبتلا می‌تواند تمامی اعضای تیم خود و رقیب را دچار کرونا کند؛ پس برگزاری ادامه مسابقات در شرایط کنونی مقدور نیست.

وی در خصوص احتمال مصدومیت بازیکنان در طول لیگ برتر گفت: 9 بازی تا پایان لیگ‌برتر باقی مانده با فرصت آماده‌سازی اعلامی امکان بدنسازی و آماده‌سازی بازیکنان و بازی‌های فشرده امکان‌پذیر نیست. با وضعیت موجود و قرنطینه فرصت کافی برای آماده‌سازی نخواهیم داشت و قطعاً با برگزاری فشرده بازی مصدوم‌های زیادی در لیگ خواهیم داشت که این واقعاً ظلم به فوتبال ایران خواهد بود.

پزشک تیم ماشین سازی تأکید کرد: بر اساس اعلام ستاد کرونا اگر تیمی پنج بازیکن مبتلا به کرونا داشته باشد به قرنطینه می‌رود و اکنون خیلی از تیم‌ها چنین آماری دارند و آیا این باشگاه‌ها بازی‌هایشان به تعویق خواهد افتاد؟ پس چه زمانی این تیم‌ها تمرین می‌کنند و چه زمانی قرنطینه می‌شوند؟ چه زمانی بازی‌ها شروع می‌شوند؟ و چه زمانی دوباره باید خود را برای آغاز ضرب العجل فصل بعدی آماده کنیم.

وی تأکید کرد: سلامت ورزشکاران موضوع شوخی برداری نیست و ما پزشکان برای حفظ سلامت جامعه سوگند نامه یاد کرده‌ایم و با قاطعیت اعلام می‌کنم که با امکانات موجود از قبیل هتلینگ شهرها هواپیمایی و …. برگزاری ادامه مسابقات بازی با جان ورزشکاران و عوامل اجرایی است.فکر می کنم فاجعه ای بزرگ در راه است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.