به گزارش “مجله ایما”، دیدار سپاهان برابر پرسپولیس برگزار نشد ولی طبق ترکیبی که امیر قلعه نویی در این مسابقه انتخاب کرده بود، خبری از شایان ملصح در قلب خط دفاعی نبود و سرمربی سپاهان ترجیح داده بود تا از محمدرضا مهدی زاده در پست دفاع آخر استفاده کند.

قلعه نویی همچنین شایان مصلح را که در دو بازی برابر السد و العین در دفاع میانی بازی کرده بود را مقابل پرسپولیس به پست دفاع چپ انتقال داده بود تا نشان دهد با وجود بازیکنانی نظیر مهدی ترکمان و سعید آقایی همچنان سرمربی سپاهان حساب ویژه ای روی او باز کرده می کند.

اما چالشی که حالا مهم ترین مسئله در اردوی سپاهان به شمار می رود، پیدا کردن زوج محمد طیبی است. سپاهان در نیم فصل اول و تا دیدار هفته سیزدهم برابر نساجی مازندران در این پست ولسیانی و عزت پورقاز را در اختیار داشت ولی مدافع ترکمن سپاهان در همین دیدار بود که با پارگی رباط صلیبی مواجه شد و مدافع گرجستانی طلایی پوشان هم که با پورقاز زوجی استثنایی برای تیمشان درست کرده بودند، در پنجره زمستانی مصدوم شد و فصل را از دست داد تا حالا قلعه نویی مجبور به استفاده از دو بازیکن جدید در این پست حساس و حیاتی باشد.

طیبی یکی از بهترین مدافعان لیگ در نیم فصل اول بود که سرمربی سپاهان معتقد است هنوز برای رسیدن به هماهنگی نیاز به زمان دارد؛ مسئله بعدی اما پیدا کردن زوج او است.

 

 با در نظر گرفتن ترکیبی که برای سپاهان در دیدار برابر پرسپولیس انتخاب شده بود، امیر قلعه نویی در 4 دیدار اخیر از سه بازیکن مختلف که امید نورافکن، شایان مصلح و محمدرضا مهدی زاده بوده اند در پست دفاع میانی استفاده کرده است و همین موضوع به وضوح نشان می دهد که سرمربی سپاهان هنوز در این خصوص به جمع بندی و نتیجه گیری نرسیده و زوج دلخواهش را پیدا نکرده است.

سپاهان در دیدار بعدی خود باید روز پنج شنبه در ورزشگاه فولادشهر به مصاف ذوب آهن برود و باید ببینیم در این مسابقه آیا امیر قلعه نویی باز هم از محمدرضا مهدی زاده به عنوان زوج طیبی استفاده می کند یا ازمیان نورافکن و مصلح، دست به انتخاب خواهد زد؟

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.