دانلود سریال یاغی

“” بازیکنان استقلال در شرایطی مدتی است به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعطیلات رفته اند که باشگاه نتوانست قبل از پایان سال پولی به آنها پرداخت کند و این موضوعی است که آنها را بسیار ناراحت کرده است.

 

حالا بعد از انتقاد تند فرهاد مجیدی به انتخاب مدیران جدید باشگاه نوبت به بازیکنان استقلال رسید که با انتشار پستی  جنجالی نسبت به انتخاب مدیرانی که در این باشگاه مسوولیت می گیرند انتقاد کنند.

 

احمد سعادتمند و حجت نظری به تازگی به هیئت مدیره استقلال اضافه شده اند اما از نظر بازیکنان استقلال آنها فرسنگ ها با مدیر ایده آل فاصله دارند موضوعی که فرهاد مجیدی هم تلویحا به آن اشاره کرده بود.
‌‌
در بخش دیگری از بیانیه مشترک بازیکنان اینطور عنوان شده است که در روزهایی که بازیکنان پولی دریافت نکرده اند مدیران باشگاه آنها را ممنوع المصاحبه کرده اند در حالی که از نظر آبی ها این سکوت خیانت خواهد بود.

 

بازیکنان استقلال در پایان بیانیه خود تلویحا در مورد کنارگذاشته شدن موسوی از هیئت مدیره استقلال به خاطر چند انتقاد صحبت کرده اند و به نوعی خواهان بازگشت او شده اند.

 

 

 

بعد از فرهاد مجیدی این دومین انتقاد دست جمعی به وزارت ورزش به خاطر انتخاب مدیران باشگاه استقلال است و باید دید در نهایت مسعود سلطانی چه واکنشی به این اتفاق ها نشان خواهد داد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.