“” او با تشکر از عوامل مجموعه ی پایتخت و هم چنین اعضای باشگاه نساجی حضور در زمین فوتبال را جز سخت ترین لحظات بازیگری در این مجموعه دانست و به این نکته اشاره کرد بهتاش فریبا از نسل ندیده شدن هاست که امثالشان در جامعه زیاد است.

 

دروازه بان تیم نساجی در سریال پایتخت که رفتار پیتر چک را تقلید می کند بعد از قرار گرفتن در ترکیب ثابت این تیم با دایی خود؛ نقی معمولی تماس می گیرد و از منتقد خود در زندگی اجتماعی به عنوان تاثیرگذارترین فرد در پیشرفتش در فوتبال یاد می کند و می گوید نقدهای غیر معقول او به جای تخریبش به وی انگیزه داد و این نشان می دهد فوتبالیستی که به خود اطمینان داشته باشد حتی از نظرات انتقادی هم می تواند برای دست یابی به پیشرفت بهره ببرد. سکانس تماس بهتاش فریبا با نقی معمولی یکی از واقعیت های فوتبال ماست و البته اشاره بهرام افشاری به این نکته که می گوید بهتاش فریبا از نسل ندیده شدن هاست؛ بدین معنی است که در فوتبال برخی استعدادها دیده نمی شوند! هر چند بهرام افشاری دیده شد و شانس بازی در برابر پرسپولیس را به دست آورد و به طور حتم این به خاطر پایداری او در فوتبال بود. اینکه با همه سختی ها و نقدهای تخریبی ایستاد و مبارزه کرد و در نهایت به آنچه که می خواست دست یافت.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.