مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

لیورپول برای بازی کردن در استادیوم خانگی‌اش آنفیلد در زمان شروع مجدد لیگ برتر تلاش می‌کند و پلیس بندر لیورپول با حمایت از این تلاشها اعلام کرده که با برگزاری مسابقات در دو استادیوم بزرگ این شهر آنفیلد و گودیسون پارک مشکلی ندارد.

 

 

مقامات انگلیسی می‌گویند از ترس جمع شدن تماشاچیان در بیرون از استادیوم‌ها قصد دارند تعدادی از مسابقات آتی لیگ برتر را در ورزشگاه‌های بی‌طرف برگزار کنند. یکی از چنین بازی‌هایی که انتظار می‌رود چنین سرنوشتی در انتظارش باشد دربی مرسی‌ساید بین لیورپول و اورتون است. بازی‌ای که شاگردان کلوپ می‌توانند در آن قهرمانی‌شان را قطعی کنند.

 

 

پلیس بندر لیورپول حالا به حمایت از دو باشگاه این شهر  لیورپول و اورتون برخاسته و می‌گوید با برگزاری مسابقات خانگی در استادیومهای این دو تیم مشکلی ندارد. رئیس پلیس این شهر می‌گوید: پلیس مرسی‌‌ساید آماده است همه شرایط امنیتی لازم برای برگزاری مسابقات لیگ برتر در استادیومهای شهر را فراهم کند. ما هیچ اعتراضی به برگزاری بازی‌های خانگی دو باشگاه لیورپول و اورتون در استادیومهای خانگی این دو تیم نداریم. ما با هر دو باشگاه و گروه‌های هواداری آنها رابطه خوبی داریم و در زمان شروع لیگ برتر با آنها همکاری خواهیم داشت.

 

 

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.