به گزاش “مجله ایما” ، پورموسوی که زمزمه هایی از حضور او در تیم نفت آبادان شنیده می شود با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرامش نوشته:همه شما عزیزان را به خدا می سپارم!

 

او که ۱۳ ماه پیش به عنوان سرمربی تیم جوانان معرفی شد، در این ماه‌ها کار خود را در کمپ تیم های ملی جلو برد و در چند تورنمنت نیز هدایت جوانان را برعهده داشت و حالا زمزمه جدایی او بیش از هر زمان دیگری مطرح می‌شود.

 

پورموسوی در شرایطی این پست را منتشر کرده که سابقه حضور در فولاد و استقلال خوزستان را دارد و باتوجه به شرایط کنونی، گزینه اصلی نفت آبادان به حساب می‌آید. وی به خصوص آبی پوش خوزستان عملکرد خوبی در لیگ برتر داشت.

 

سرمربی ۴۸ ساله فوتبال ایران در پست اینستاگرامی‌اش تصویری از خود را منتشر کرده دست تکان می‌دهد. در کپشن نیز وی برای شاگردانش آرزوی موفقیت داشته و در واقع خداحافظی کرده است؛ باید دید نخست فدراسیون چه واکنشی خواهد داشت و سپس نفتی های آبادان روند مذاکرات را به چه شکلی پیش خواهند برد.

 

نکته جالب این است که تیم ملی سرمربی تیم فصل اول نفتی های آبادان را روی نیمکت خود نشاند و حالا احتمالا طلایی پوشان به این شکل، به فدراسیون پاتک خواهند زد.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.