دانلود سریال یاغی

“” پژمان نوری مدیرعامل باشگاه ملوان در گفتگو با سایت رسمی این تیم در خصوص بدهی های این باشگاه گفت: باشگاه ملوان وارث حجم انبوهی از بدهی هاست. بازیکنان و مربیان بسیاری که سالهای گذشته حتی بعضا” بدون اینکه ثمربخشی خاصی برای باشگاه ملوان داشته باشند قراردادهای سنگین مالی امضا کرده اند و بعلت عدم دریافت مطالباتشان دست به شکایت به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و یا فیفا زده اند.

 

نوری در مورد پرونده سرگی پاشنکو نیز گفت: تو که اتفاقا از بازیکنان تاثیرگذار و با اخلاق ما بوده هم همینطور است. ایشان علیرغم اینکه مایل به توافق با باشگاه برای دریافت مطالباتش بود در سالهای 2015 و 2017 ناچار به شکایت از باشگاه شد و اکنون با نامه ابلاغ شده از طرف فیفا که در تعطیلات نوروز به دست ما رسیده کمتر از یک ماه فرصت داریم تا با وکلای ایشان به توافق برسیم.

 

اسطوره باشگاه ملوان با اشاره به مسائل مالی ملوان عنوان کرد: با این وجود علیرغم همه تنگناهای مالی باشگاه که هواداران به آن واقف هستند سعی داریم ضمن تلاش برای تهیه مبلغ مورد نیاز با بررسی پرونده های مالی و کمک گرفتن از مدیران وقت و همچنین با پیگیری های وکیل باشگاه آقای سهیل اصغرزاده رضایت پاشنکو رو جلب کنیم تا خطری از این بابت باشگاه ملوان را تهدید نکند.

 

وی در پایان گفت: با این حال پرونده های دیگری که بابت شکایت بازیکنان و مربیان سابق در کمیته های انضباطی فدراسیون و فیفا علیه باشگاه ملوان در جریان است و منجر به صدور رأی شده یا در آینده نزدیک خواهد شد کماکان باعث نگرانی ماست و باید جدی گرفته شود .

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.