دانلود سریال یاغی

“” بعد از آنکه اعلام شد لورنزو سانز رئیس سابق باشگاه رئال مادرید در 76سالگی به ویروس کرونا مبتلا شده و به دلیل وخامت حالش در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستانی بستری  شده باشگاه رئال مادرید پیامی دلگرم‌کننده خطاب به او صادر کرده و گفت با همه توان از او حمایت خواهد کرد و خواهان بهبودی سریع او است.

 

 

لورنزو سانز که در دوران اقتدار رئال مادرید در اروپا ریاست این باشگاه رابه عهده داشت اخیرا به دلیل نشان دادن علائم ابتلا به ویروس کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده است.

 

باشگاه رئال مادرید در حساب توییتر رسمی این باشگاه نوشت:” ما برای لورنزو سانز رئیس سابق باشگاه آرزوی بهبودی داریم و از او با تمام قوا حمایت می‌کنیم. کل خانواده رئال مادرید پشت او ایستاده و خواهان بهبود سریع او است”.

 

البته دیروز پسر سانز فرناندو اعلام کرد که پدرش وضعیت بهتری دارد و رو به بهبودی است. او در شبکه‌های اجتماعی با اعلام این خبر نوشت:” پدرم لورنزو سانز فعلا بهتر شده و امشب خوب بوده. او به خاطر تب بالایی که داشت چند روز را در خانه در قرنطینه به سر می‌برد ولی وقتی علائمش شدیدتر شد و اورژانس به خانه آمد تصمیم گرفتند او را به بیمارستان منتقل کنند. امیدواریم پدرم هر چه زودتر از بیمارستان مرخص شده و به خانه برگردد”.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.