دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، دیگو سیمئونه با انتشار یک توییت از هواداران اتلتیکو مادرید و همه مردم اسپانیا خواست در شرایط شیوع گسترده ویروس کرونا تا حد ممکن در خانه مانده و از نزدیکان و اطرافیان خود مراقبت و محافظت کنند.

 

این در حالی است که در اسپانیا با هدف جلوگیری از انتشار بیشتر ویروس مرگبار کرونا تصمیم گرفته شده که مسابقات لالیگا و لیگهای دسته پایین‌تر اسپانیا فعلا به مدت دو هفته تعلیق شود. دیگو سیمئونه سرمربی اتلتیکو مادرید برای انتشار پیام خود خطاب به هواداران اتلتیکو و مردم اسپانیا از شبکه‌های اجتماعی استفاده کرد.

 

 

او با انتشار یک پیام ویدیویی در صفحه توییتر خود اعلام کرد:” می‌خواهم به این وسیله برای شما پیامی بفرستم. من از خانه خودم از همه شما می‌خواهم کاری را انجام دهید که متخصصین از همه ما خواسته‌اند، یعنی مراقبت از خودمان و محافظت از همه کسانی که در اطراف‌مان هستند. بیایید در خانه بمانیم”.

 

در اسپانیا تا این لحظه چیزی در حدود پنج هزار کیس ابتلا به ویروس کرونا اعلام شده و چیزی نزدیک به 100 نفر جان خود را از دست داده‌اند.

 

اتلتیکو تا پیش از تعلیق موقت این فصل لالیگا، در این لیگ وضعیت خوبی نداشت و با اینکه در این فصل تنها چهار شکست در کارنامه‌اش ثبت شده بود ولی با کسب 12 تساوی در رتبه ششم جدول قرار داشت و در نتیجه باید در ادامه فصل برای راه‌یابی به  جمع چهار تیم اول جدول و کسب سهمیه اروپایی تلاش می‌کرد.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.