مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

افشین پیروانی در گفت‌وگو با رادیو ورزش درباره منع جذب بازیکن و مربی خارجی در تیم‌های پرسپولیس و استقلال اظهار کرد: متاسفانه بعد از اینکه چند بازیکن خارجی بی‌کیفیت به لیگ ما آمدند این بهانه به دوستان داده شده که چنین تصمیمی بگیرند. اگر قرار باشد قانون باشد باید کلی و برای همه تیم‌ها لازم الاجرا باشد. نمی‌شود پرسپولیس و استقلال بازیکن خارجی نگیرند ولی بقیه تیم‌ها بگیرند. با این شرایط این دو تیم خود به خود تضعیف می‌شوند.

 

او ادامه داد: این اواخر فیلتری وجود نداشته که بازیکنان خارجی‌ای که جذب می‌شوند از آن رد شوند. ما در این دو باشگاه بازیکنانی را داشته‌ایم که آمده‌اند قرارداد بسته‌اند ولی حتی یک دقیقه هم بازی نکرده‌اند و بعد رفته‌اند و در فیفا از آن تیم شکایت کرده‌اند. الان هم دوستان در وزارت ورزش دیده‌اند که این دو باشگاه وضع مالی خوبی ندارند چنین تصمیمی گرفته‌اند اما باز هم می‌گویم اگر قانونی هست باید برای همه تیم‌ها باشد.

پیروانی گفت: در سال‌های قبل بعضی بازیکنان خارجی به پرسپولیس آمده‌اند که بازیکنان ایرانی به مراتب بهتر از آنها عمل کرده‌اند و تازه آنها دلاری و چندین برابر بازیکن ایرانی پول گرفته‌اند اما کارایی نداشته‌اند.

او با اشاره به اینکه بهتر است به جای منع ورود خارجی‌ها برای استخدام آنها از فیلترهای خاصی استفاده کرد گفت: باید رزومه هر بازیکن بازی‌های ملی‌اش لیگ‌هایی که در آنها بازی کرده و مواردی از این دست را برای گرفتن خارجی‌ها به کار ببریم و اینکه به کل مانع حضور آنها در لیگمان شویم درست نیست.

 

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه یقین بدانید که بودن امثال برانکو یا بازیکنان خارجی خوب به نفع فوتبال ماست ابراز کرد: ما نمی‌توانیم بدون بازیکن خارجی به لیگ قهرمانان آسیا برویم. در آنجا بازیکنان خارجی تاثیرگذار و تعیین کننده هستند. شما می‌بینید که تیم‌های دیگر در آسیا برای موفقیت چه پول‌های کلانی خرج می‌کنند و بازیکنان بزرگی مخصوصا در خط حمله برای خود می‌خرند.

 

پیروانی اضافه کرد: با توجه به همه این موارد به نظر می‌رسد که این تصمیم جای تجدیدنظر دارد و باید بیشتر روی آن کار شود. ضمن اینکه تیم‌هایی که نماینده ایران در آسیا هستند باید تقویت شوند وگرنه متضرر می‌شوند و برای نتیجه گرفتن کار سختی خواهند داشت.

موضوعات
همچنین ببینید
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.