” ” چندی قبل مسئول کمیته برگزاری مسابقات در مصاحبه ای با سایت “”  گفته بود که هر باشگاه با توجه به شرایطی که در جدول دارد برای مسابقات ایده می دهد و براساس حرف های سهیل مهدی تیم هایی که در خطر هستند تمایل دارند لیگ تعطیل شود. 

اما شرایط برای برخی باشگاه های دیگر نیز متفاوت است. شهرخودرو در حال حال حاضر با یک امتیاز کمتر و یک بازی بیشتر از استقلال در رده پنجم قرار دارد و با توجه به رقابت شدید بالای جدول شاید شانس کمتری برای رسیدن به کسب سهمیه آسیایی را پیدا کند آن هم در حالی که این تیم در نیم فصل سرمربی اش و چند مهره کلیدی اش را هم از دست داد. فرهادحمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو اما درباره آینده مسابقات لیگ برتر ایده مدنظرخودش را دارد.  او در این رابطه گفت:” به نظرم قهرمان و تیم‌هایی که سهمیه آسیایی می‌گیرند امروز اهمیت زیادی نسبت به 2 تیمی که می‌افتند و تیم‌هایی که بالا می‌آیند ندارند. فقط 2 تیم صعود کننده و سقوط کننده مهم هستند و این حائز اهمیت تر است. پیشنهاد من این بود که همین لیگ را به فصل آتی منتقل کنیم. یعنی با همین شرایط که پرسپولیس اول است و بقیه تیم‌ها در جایگاهشان هستند به همین شکل مسابقات لیگ بیستم را آغاز کنند. این موضوع هم چند اتفاق خوب دارد. هم می‌شود زمانبندی برای لیگ بعد کرد و از همه مهمتر این موضوع اتفاق می‌افتد که یک لیگ منظم خواهیم داشت.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.