دانلود سریال یاغی

محمد محبی فصل گذشته و پس از درخشش همراه با شاهین بوشهر که در نهایت با صعود این تیم به رقابت های لیگ برتر همراه شد مورد توجه امیرقلعه نویی و همکارانش قرار گرفت و به سپاهان پیوست.

در جمع طلایی پوشان که تیم پرستاره ای را برای لیگ نوزدهم تدارک دیده بودند شاید انتظار نمی رفت محبی از همان بازی اول به صورت ثابت بازی کند ولی امیرقلعه نویی در ترکیب اصلی از او استفاده کرد و او اولین گلش را در لیگ برتر در اولین بازی اش به ثمر رساند.

محبی تا هفته بیست و یکم رقابت های لیگ نوزدهم نیز عملکردش را حفظ کرد و با ثبت 4 گل ارسال 3 پاس گل یکی از بهترین بازیکنان تیمش بوده است؛ او در دیدار برابر العین در اولین نمایش آسیایی اش هم زننده اولین گل آسیایی اش و اولین گل سپاهان در پیروزی 4 بر صفر شد تا نشان دهد در 21 سالگی می تواند آینده درخشانی پیش رویش داشته باشد.

محبی حالا به واسطه همین نمایش ها مورد توجه یک تیم لالیگایی قرار گرفته که اتفاقا در این فصل هم نمایش خوبی داشته و در میانه پایینی جدول رده بندی قرار دارد.

این بازیکن فیزیکی که از قدرت هجومی بالایی برخوردار است و در زمین و هوا می تواند برای مدافعین حریف دردسر درست کند در ابتدای لیگ نوزدهم با قراردادی 3 ساله به سپاهان پیوست و حالا در صورت رضایت این باشگاه می تواند یکی از ویژه ترین بازیکنان فوتبال ایران لقب بگیرد و تنها با برگزاری 2 بازی ملی و کمتر از یک فصل حضور در لیگ برتر به صورت مستقیم سر از فوتبال اسپانیا درآورد.

البته حالا باید دید واکنش مدیران باشگاه سپاهانی به این انتقال چگونه خواهد بود و شرایط آزادسازی این بازیکن بوشهری در قراردادش چطور پیاده شده است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.