“” پائولو مالدینی دفاع چپ سابق تیم های آث میلان و تیم ملی ایتالیا یکی از چهره های مهم ورزشی است که به بیماری کرونا مبتلا شده است. چند روز پیش بود که خبر ابتلای او و فرزندش به این بیماری منتشر شد و حالا اسطوره فوتبال ایتالیا با انتشار ویدیویی با طرفدارانش صحبت کرده است.

 

وی به همراه دنیل مالدینی که در تیم میلان بازی می‌کند در قرنطینه خانگی حضور دارند و دوره نقاهت را پشت سر می‌گذارند. حال که نگرانی بسیار زیادی در بین طرفداران مالدینی به وجود آمده او با انتشار این ویدیو از اضطراب هوادارانش کاسته و گفته است:

 

من میخواستم به تمام کسانی که در این مدت با پیام هایشان جویای حال ما بودند و از ما حمایت کردند تشکر کنم و بگویم که حال ما خوب است و در خانه هستیم و دوران نقاهت را طی می‌کنیم. من بیشتر از همه میخواستم از کادر درمانی پزشکان پرستاران و مسئولین بهداشتی تشکر کنم که در این روزها خیلی تلاش می‌کنند و باعث می‌شوند که بیشتر افتخار کنیم که ایتالیایی هستیم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.