دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، سرمربی تیم چوکای تالش در این باره می گوید: من سال های سال است که فوتبال خارجی را دنبال می کنم و کمتر دیدم و خواندم که مربی ای بیاید بگوید قهرمانی حریف مهندسی شده است. این حرف ها بچه گانه است و تنها در فوتبال ایران مطرح می شود و این به این دلیل است که باشگاه یا مربی می خواهد ناکامی های خود را توجیه کند و افکار عمومی را فریب دهد. اگر امروز استقلال صدر جدول را در اختیار داشت من باز هم همین حرف را می زدم. گویی ما فراموش کردیم در این لیگ سایپا – استقلال خوزستان – فولاد و… هم قهرمان شده اند. به نظر مدیر یا مربی به جای زدن این حرف ها می بایست عملکرد خود را بررسی کند و ایرادات خود را ببیند و اشکالات را برطرف کند تا در آینده بهتر نتیجه بگیرد. آرزو به دل خیلی از ماها مانده که مدیر یا مربی ای بیاید و بگوید ایراد از من است در صورتی که بزرگ ترین مدیران و مربیان در فوتبال حرفه ای بدون هیچ ابایی به این موضوع اشاره می کنند. مربی باید برود و تیمش را بهتر تمرین بدهد و اگر امتیازی از دست داده آن را در تمرینات و شکل بازی و تعویض هایش جستجو کند. مدیران ما چنان سینه ستبر می کنند و از مهندسی قهرمانی حرف می زنند که گویی همه رفتارهای آنها درست است در صورتی که این چنین نیست. تکرار می کنم این حرف ها بچه گانه است. اصلا اشکالی ندارد جایی بگوییم اشتباه کرده ایم. 

 

فرشاد پیوس در پاسخ به این سوال که آیا یحیی گل محمدی می تواند میراث دار خوبی برای برانکو باشد؟ گفت: من در کلاس حرفه ای با یحیی بودم. مربی جوان و باهوشی است و به طور حتم آینده ی خوبی دارد. در لیگ برتر و تا به این جای کار عملکرد خوبی داشته و با توجه به درایتی که دارد شک ندارم به این روند در لیگ برتر ادامه خواهد داد. اما حکایت بازی های آسیایی با بازی های لیگ برتر متفاوت است. باید به او کمک کنیم تا تصمیماتی که در این بازی ها می گیرد تصمیمات درستی باشد. یحیی گل محمدی رفته رفته در بازی های آسیایی هم به مربی با تجربه تری می شود و در این صورت می تواند به همراه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا بهتر نتیجه بگیرد. 

 

سرمربی تیم چوکای تالش در خصوص آخرین وضعیت این تیم گفت: فعلا تمرینات تیم را به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل کردیم و در تهران هستم. انشاالله از چند روز دیگر تمرینات را دوباره استارت می زنیم. 6 امتیاز از تیم دوم جلو هستیم و 6 بازی دیگر پیش رو داریم که سه بازی در خانه و سه بازی در خارج از خانه برگزار می شود. برای صعود آنهم بعد از 20 سال دست کم باید 9 امتیاز بگیریم. در روزهای آتی منتظر هستیم باشگاه پرداختی به بازیکنان داشته باشد تا بازیکنان دست پر در انتظار فرا رسیدن سال جدید باشند. امیدوارم در روزهای آتی با رعایت مسایل بهداشتی از سوی مردم ویروس کرونا روز به روز کمرنگ تر باشد. برخی از اخباری که اینروزها به گوش می رسد ناراحت کننده است؛ به این دلیل که مردم هنوز این ویروس را جدی نگرفته اند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.