دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما” قرار بود بازی بین دو تیم میلان و جنوا در چهارچوب بازیهای هفته بیست و ششم سری آ روز یکشنبه در ورزشگاه سن سیرو برگزار شود اما شیوع ویروس کرونا این دیدار و چند بازی دیگر را به تعویق انداخت.

 

تعویق بازی میلان و البته شیوع ویروس کرونا در ایتالیا حالا با واکنش سرمربی روسونری همراه شده است. استفانو پیولی در این باره گفت: “این یک وضعیت دشوار است.  آنها( مسئولان) اکنون تلاش می کنند که ما را به حالت عادی برگردانند و ما امیدواریم که هرچه سریعتر برطرف شود. دیدن خیابان‌های خلوت میلان بسیار دردناک است اما با این وجود سلامتی در درجه اول قرار دارد. ما فقط می توانیم از کسانی که برای مبارزه با این موضوع تلاش می‌کنند، تشکر کنیم و امیدوار باشیم که با اتحاد بر این مشکل غلبه کنیم.”

 

 

 

 

 

پیولی در ادامه گفت: ” فوتبال پر از شور و اشتیاق است اما وقتی در یک استادیوم خالی بازی می کنید آن را از دست رفته می بینید. من تمام هفته نگران بودم که چگونه این بچه‌ها را به یک دیدار بدون هوادار بفرستم. من خوشحالم که بازی به تعویق افتاد اما ای کاش این تصمیم زودتر آغاز می‌شد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.