به گزارش “مجله ایما”، با اینکه با مصوبه ستاد پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا تمامی مسابقات و تمرینات تیم‌های ورزشی تا پایان فروردین 99 تعطیل شده، وزیر ورزش از احتمال برگزاری اردوی برخی از تیم‌های ملی خبر داده است. 

مسعود سلطانی‌فر اظهار داشت: تا آنجا که امکانش را داشته باشیم اردوهایمان را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهیم کرد. مسابقات کسب سهمیه یکی پس از دیگری در حال لغو شدن است؛ بطور مثال مسابقات کسب سهمیه کشتی که قرار برد ٨ فروردین در قرقیزستان برگزار شود، لغو شده و مسابقات انتخابی در وزنه برداری هم که قرار بود در ازبکستان برگزار شود، لغو شده است. بسیاری از رشته‌ها هم که قرار بود در موعد خود برگزار شود ، فعلا لغو شده است .

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: با تدابیری که اتخاذ شده و با هماهنگی فدراسیون جهانی رشته ها و کمیته بین المللی المپیک و سایر کنفدراسیون‌های آسیایی، مسابقات انتخابی این رشته‌ها قرار است به زمان دیگری موکول شود. ما این زمان‌ها را فعلا نمی‌دانیم و اینکه آیا قبل از مرداد سال اینده مسابقات انتخابی برگزار می‌شود یا با موضوعی دیگر روبه‌رو خواهیم بود؟

سلطانی فر افزود: باید منتظر بمانیم و ببینیم که وضعیت شیوع ویروس کرونا و نحوه مقابله کشورها و نحوه غلبه آنها بر این ویروس چگونه خواهد بود و قطعا شرایط مقابله و کنترل این ویروس بر روی تصمیمات بعدی ما موثر است. ما امیدواریم این بلیه جهانی هر چه زودتر خاتمه پیدا کند و جریان عمومی زندگی در کشورهای مختلف جاری شود و ورزش هم مثل گذشته بتواند موجبات شور و شادی و شعف مردم را فراهم کند .

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.