به گزارش مجله ایما، در روزهایی که ویروس کرونا همه‌گیر شده و در سراسر کشور شیوع یافته است، لیگ برتر نیز به تعطیلی کامل رسیده و بازیکنان تا پس از نوروز ۹۹ هیچ مسابقه ای را در پیش نخواهند داشت.

 

این در حالی است که همین روزها، محمد نادری مدافع چپ تیم پرسپولیس دست به کار جالبی زد و از کسب و کارهای اینترنتی خواست تا در صفحه او برای خود تبلیغ کنند و از این بستر بهره ببرند. او همچنین چندین پیج را به صورت رایگان در استوری خود تبلیغ کرد تا در روزهای سخت اقتصادی، به سهم خود کمک حال هوادارانش باشد.

 

حالا شجاع خلیل زاده با انتشار پستی در اینستاگرام درخواست جالبی را مطرح کرده است. او از سلبریتی ها یا به قول خودش آدم های معروف خواسته که با رعایت موارد بهداشتی، به ده نفر ماسک و  مایع ضد عفونی بدهند. شجاع همچنین با لحنی کنایه آمیز و جمله ای کوتاه، از سهولت تهیه این مواد برای آن ها نوشته است.

 

اگرچه این تعداد ماسک مشکلی از وضعیت بهداشتی حل نمی‌کند اما شجاع خلیل زاده احتمال قصد داشته تا میزان حساسیت این موضوع را برای مخاطبان خود و همچنین دیگر سلبریتی ها بالا ببرد و تلاش کند تا توجهات به موضوعات دیگر نروند.

 

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.