به گزارش “مجله ایما”، رحیم استرلینگ یکی از ستاره های تعیین کننده منچسترسیتی در سالیان اخیر بوده است. ملی پوش انگلیسی فصل جاری 20 گل به ثمر رسانده و شش پاس گل نیز داده است. او چند هفته ای مصدوم بود ولی در بهترین زمان ممکن و برای بازی مقابل رئال در برنابئو به شرایط جسمانی ایده آل رسیده و قطعا این خبر خوبی برای رئال نخواهد بود.

 

 

 

 

استرلینگ در مصاحبه با آاس و در مورد بازی سه شنبه شب برابر رئال گفت:« بازی برابر رئال همیشه سخت و دشوار است. مهم نیست شرایط رئال خوب است یا بد. برنابئو یک ورزشگاه تاریخی است و کسب نتیجه در این ورزشگاه اصلا کار ساده ای نیست؛ به خصوص که در حال حاضر، رئال شرایط بسیار خوبی دارد.»

 

استرلینگ در مورد اینکه خیلی ها زیدان را مربی خوش شانسی می دانند، گفت:« اصلا چنین عقیده ای ندارم. زیدان خوش شانس نیست بلکه فرمول برنده شدن را به خوبی می داند.»

 

پیوستن به رئال:« در سیتی بسیار خوشحالم. این شایعات در مورد من همیشه وجود دارند و من هم البته بازیکنی هستم که از چالش ها استقبال می کنم. الان در سیتی هستم ولی کسی از آینده خبر ندارد. رئال یک باشگاه فوق العاده است. وقتی پیراهن این باشگاه را به تن می کنید، دقیقا می دانید که چه مسئولیت عظیمی روی دوش شما گذاشته شده است.»

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.