دانلود سریال یاغی

په په رینا بین سال های 2000 تا 2002 نزدیک به 30 بازی برای بارسا انجام داد و سپس راهی ویارئال شد. او سه سال برای این باشگاه بازی کرد ولی در لیورپول بود که بهترین دوران فوتبالش رقم خورد. او 9 سال برای قرمزها بازی کرد و پس از آن برای ناپولی بایرن و میلان هم به میدان رفته است.

تابستان گذشته وقتی کیلور ناواس رئال را ترک کرد مادریدی ها قصد داشتند رینا را به عنوان گلر دوم جذب کنند ولی مذاکرات به نتیجه نرسید.

 

 

 

 

رینا در این رابطه گفت:« شاید به زودی بار دیگر با فلورنتینو پرز(رئیس رئال) صحبت کنیم(با خنده). شانس این را داشته ام تا در تیم های بزرگی بازی کنم. تیم هایی با تاریخچه ای غنی ولی از بخت بد نتوانسته ام فاتح لیگ قهرمانان شوم و جای خالی این جام را حس می کنم. البته به خودم و عملکردم در تمام این سال ها افتخار می کنم.»

 

رینا در مورد شایعه پیوستن به پی اس جی گفت:« خیر اصلا خبری نیست. پی اس جی کیلور ناواس و سرخیو ریکو را دارد و در ضمن با میلان قرارداد دارم. باید ببینم چه خواهد شد.»

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.