دانلود سریال یاغی

البته که حق با پدر است به این خاطر که کرونا همه گیر شده و اینطور نیست که فقط در ایران این ویروس وجود داشته باشد. همان طور که در ماه های اخیر شاهد بودیم انسان های زیادی در کشورهای مختلف به خاطر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داد و میزان مرگ و میر در خیلی از کشورهای توسعه یافته بیشتر از ایران بوده است.

 

اما حضور دوباره در اردوی تیم شاهین بوشهر فقط به خاطر تعهد حرفه ای نیست. میشو کار در فوتبال ایران و شاهین را دوست دارد. بقای شاهین در لیگ برتر برای او یک برگ برنده در فوتبال ایران خواهد بود و بعد از مس رفسنجان و شاهین بوشهر می تواند حضور در تیم های بزرگ تری را تجربه کند. او در هر دو تیم با عطش خاصی کار کرده و همه این ها نشان می دهد او عاشق مربیگری و عاشق کار در فوتبال ایران است. به همه این ها باید علاقه درونی میشو برای بالا بردن سطح کاری اش در فوتبال ایران را اضافه کرد. او به خوبی می داند خیلی از مربیان هموطن او در فوتبال ایران از تیم های کوچک شروع کردند و به خاطر ثبت موفقیت های پی در پی به تیم های بزرگ تر راه پیدا کردند و سال های سال در فوتبال ایران حضور داشتند و این حضور هنوز هم ادامه دارد. میشو بعد از مس – شاهین ته جدولی را قبول کرد این انتخاب به دلیل حضور شاهین در لیگ برتر یک گام رو به جلو بود و حالا اگر موفق شود این تیم را در جدول بازی ها نگه دارد یک گام دیگر رو به جلو برداشته است.

 

میشو ماموریتش نیمه تمام مانده است. به خاطر کرونا. با استارت دوباره فوتبال در ایران بدون شک او باید این ماموریت را دنبال کند. قولش به مردم بوشهر حتما از یادش نرفته که وعده ماندن داده بود. سرمربی کروات شاهین انصافا در تعطیلات زمستانی تغییرات خوبی در تیم ایجاد کرد و شاهین در شروع دور برگشت تبدیل به یکی از بهترین تیم ها شده بود و در صورت ادامه این روند در 9 هفته باقی مانده به طور حتم شانس زیادی خواهد داشت که در جدول بازی ها باقی بماند. میشو به شاهینی ها قول داده که این هفته وارد ایران خواهد شد و آستین همت را برای یک کار بزرگ دوباره بالا خواهد زد. ماندن شاهین در لیگ برتر.

 

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.