مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

دکتر عرب پزشک تیم سپیدرود رشت درباره انجام تست کرونای بازیکنان این تیم به ایلنا گفت: هماهنگی پشت سر گذاشتن این تست‌ها با دانشگاه گیلان انجام شده است و قرار شده که به زودی این آزمایشات صورت بگیرد. به هر حال تست‌های متفاوتی در بازار وجود دارد و قیمت هر آزمایش از 160 هزار تومان تا 700 هزار تومان است.

 

او ادامه داد: اگر هدف سند سازی باشد یک تیمی کمتر هزینه می‌کند اما می‌گوید که از کیت‌های با کیفیت استفاده کرده است اما این غلط و اخلاقی نیست و این صرفه جویی نیست بلکه بازی کردن با جان یک انسان است. انجام این آزمایش در حال حاضر یک بار مالی سنگین دارد و قبل از تمرینات و مسابقات باید هر 5 روز یکبار انجام شود.

 

دکتر عرب درباره مشکلات مالی این باشگاه که مانع انجام تست‌ها شد گفت: سپیدرود نمی‌تواند یک 600 هزار تومان به بازیکن و کادرفنی بدهد چه طور می‌خواهند هر 5 روز یکبار این کار را انجام بدهند و تست بگیرند؟ مشکلات مالی برخی باشگاه‌ها بسیار است و همه تیم ها باید حمایت شوند و این کمک باید صورت بگیرد. کرونا مثل سیل می‌ماند و همه باید به یکدیگر کمک کنند. وزارت ورزش باید ورود کند و کمک کند چون شرایط را خودشان می‌دانند و باشگاه‌ها نیاز به یک حمایت بزرگ دارند. فرقی هم ندارد چه باشگاه درآمد دار و چه باشگاهی که درآمدی نداشته باشد؛ همه باید حمایت شوند.

 

پزشک سپیدرود درخصوص اینکه پیش از فرا رسیدن سال جدید چند مورد مشکوک ابتلا به کرونا در بین بازیکنان این تیم گزارش شده بود هم همچنین گفت: در حال حاضر هیچکدام کرونا ندارند همگی در سلامت کامل هستند.

موضوعات
همچنین ببینید
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.