دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، باشگاه چلسی در ساعات ابتدایی روز جمعه فاش کرد که هافبک این تیم یعنی کالوم هادسون اودوی به ویروس کرونا مبتلا شده است. در نتیجه بازیکنان ،کادر مربیگری و تعدادی از تیم های پایه مطابق با دستورالعمل های بهداشتی دولت مجبور به قرنطینه شدن هستند.

 

با وجود قرنطینه شدن همه بازیکنان چلسی، ستاره انگلیسی و جوان این تیم یعنی میسون مونت دست به یک کار بسیار عجیب زد. مونت در یک اقدام عجیب در مرکز شهر لندن به همراه ستاره وستهام یعنی دکلن رایس در حالی مشاهده شد که مشغول انجام فوتبال ۵ نفره بود.

 

 

 

 

حالا به نظر می رسد که باشگاه چلسی اخطار جدی خود را به هافبک انگلیسی منتقل کرده و این بازیکن نیز باید دوباره در قرنطینه قرار بگیرد.
ویروس کرونا به یک مشکل بزرگ در سرتاسر جهان تبدیل شده و در لیگ برتر انگلیس نیز افرادی نظیر میکل آرتتا و کالوم هادسون اودوی به این ویروس مبتلا شده اند؛ موضوعی که رقابت های لیگ برتر را به حالت تعلیق درآورده است.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.