دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، مارک ویلموتس که در دور رفت بازی های مرحله اول مقدماتی جام جهانی 2022 قطر به عنوان سرمربی تیم ملی روی نیمکت نشست مدعی است که با وجود پیشنهادهای مختلف فعلا نمی خواهد انتخابی داشته باشد. 

 

این مربی 51 ساله که در نهایت نتوانست با تیم ملی ایران به نتایج قابل قبولی دست پیدا کند در مصاحبه ای با یکی از سایت های خبری بلژیک پرده از پیشنهادات فراوان خود برداشت. او معتقد است که پس از جدایی از تیم ملی فوتبال ایران چهار پیشنهاد داشت و البته تمایل برای حضور او در تیم های دیگر فروکش نکرده و مسئولان تیم های مختلف با موبایل او در تماس هستند! 

 

 

سرمربی سابق تیم ملی بلژیک درباره پیشنهادهای قبلی خود نیز می گوید دو پیشنهاد از تیم های باشگاهی و دو پیشنهاد نیز از تیم های ملی داشته اما فعلا نمی خواهد به آنها و یا مسئولانی در این روزها با موبایل وی تماس می گیرند پاسخی دهد. گویا قرار است بی پاسخ ماندن پیشنهادات دیگران تا ماه ژوئن ادامه پیدا کند چرا که خود او در پاسخ به سوال پرسیده شده عنوان کرد تا ماه ژوئن انتخابی نخواهد داشت.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.