به گزارش “مجله ایما”، با اعلام مسئولان فدراسیون فوتبال روز 28 بهمن ماه کار گروهی متشکل از دبیر فدراسیون، یک عضو حقوقی و مسئول حراست صلاحیت کاندیدهای ریاست فدراسیون فوتبال را بررسی خواهند کرد. مرحله اول تعیین صلاحیت برای نامزدها گرفتن 10 امضا از اعضای مجمع است.

 

اما پس از پرسپولیس و جویی که انجام شده این نکته به دست آمده است که از 9 کاندید تنها پنج کاندید موفق به جمع آوری حداقل 10 امضا شده‌اند. حیدر بهاروند به عنوان سرپرست فدراسیون، محمدحسین قریب، مهدی محمد نبی، حبیب کاشانی و هدایت ممبینی پنج نامزدی هستند که حداقل 10 امضا برای حضور در انتخابات و گذراندن مرحله اول تعیین صلاحیت‌ها را جمع کرده‌اند.

 

عباس صوفی، رضا جلالی، مسعود هراتیان و محمدرضا کلائی چهار کاندید دیگری هستند که تا الان موفق به جمع 10 امضا نشده‌اند و تا فردا فرصت دارند موافقت حداقل 10 نفر را جلب کنند. انتخابات فدراسیون فوتبال روز 25 اسفند برگزار می‌شود و جانشین مهدی تاج به صورت رسمی انتخاب خواهد شد.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.