دانلود سریال یاغی

مهرداد بایرامی هافبک تیم فوتبال گل گهر در بازی برابر پرسپولیس یکی از مردان با انگیزه زمین بود. او که در ترکیب 4-4-2 جلالی در گل گهر یکی از هافبک های کناری است دیروز از اول بازی دونده و جنگجو بازی کرد و در همان ابتدای بازی همین بازی درگیرانه او باعث شد تا یکی دو خطا در میانه زمین انجام بدهد. البته که بعد از این خطاها او متحمل چند خطای شدید و در نهایت هم روی یک صحنه پیشانی اش شکاف و چهره خونینش تصویر اصلی این بازی دوستانه شد.

 

بایرامی که در این فصل در گل گهر بازی می کند زمانی مورد توجه همین پرسپولیس و استقلال هم بود. او در لیگ سیزدهم در ترکیب گسترش فولاد 14 گل به ثمر رساند و در پایان فصل با پیشنهاداتی از سوی تیم های پایتخت مواجه شد اما شرایط قراردادی اش او را راهی تراکتورسازی کرد.

او حالا در حالی که 29 ساله است در تیم جلالی از نوک خط حمله فاصله گرفته و به عنوان یک هافبک کناری بازی می کند. سبک بازی او اما دونده و درگیرانه است موضوعی که در نهایت باعث شد که روز گذشته با پیشانی شکافته بازی را ترک کند.

 

 

 

 

 

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.