دانلود سریال یاغی

 تابستان گذشته بود که ژوائو فلیکس با انتقالی 127 میلیون یورویی بنفیکا را ترک و راهی اتلتیکو شد. انتقال در حالی صورت گرفت که ژوائو هنوز به 20 سالگی نرسیده بود.

 

 

 

 

شروع او در پیش فصل خوب بود ولی با شروع لالیگا افت او شروع شد و هنوز نتوانسته انتظارات را پاسخ بدهد. او منتقدان زیادی هم دارد.

چندی پیش رافائل فن در فارت گفت که ژوائو در تیم اشتباهی توپ می زند چرا که اتلتیکو اصلا فوتبال بازی نمی کند. آنتونیو کاسانو هم اخیرا گفت که پرداخت 127 میلیون یورو برای ژوائو بسیار زیاد و اغراق آمیز بود.

 

والدو فینیو ستاره برزیلی سابق بنفیکا جدیدترین منتقد انتقال ژوائو به اتلتیکو است. او به توتو اسپورت گفت:« ژوائو از نظر من در انتخاب تیم اشتباه کرد. او باید به تیمی هجومی تر مثل بارسا رئال یا سیتی می رفت ولی در هر صورت امیدوارم به اهدافش در اتلتیکو برسد.»

 

مقایسه با رونالدو:« این کار واقعا اشتباه است. این دو در هیچ موردی شبیه هم نیستند. هر دو سبکی متفاوت بازی می کنند و ژوائو باید بدون توجه به این مقایسه ها مسیر خودش در فوتبال را پیدا کند.»

 

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.