به گزارش “مجله ایما”، او در این باره می گوید:«رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص دیدار پرسپولیس و سپاهان بی نقص بود. کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با استناداتی قانونی و منبطق با مقررات و استانداردهای فوتبال روز جهان، قبل از انقضا مهلت ۷ روزه مقرر در قوانین داخلی و بین المللی و مطمئنا به استناد گزارش رسمی ناظر مسابقه رای قاطع خود را صادر و سپاهان را سه بر صفر بازنده مسابقه برابر سرخپوشان پایتخت اعلام کرد. این رای قابل اعتراض در کمیته استیناف خواهد بود و این حق کمیته استیناف است که بر اساس اجتهاد و یافته های خود اقدام به تایید یا نقض رای کمیته انضباطی نماید. اما به نظرم با توجه به مستندات و مدارک پرونده به خصوص گزارش رسمی ناظر مسابقه، نقض رای بی نقص کمیته انضباطی بسیار بعید است.»

 

گفتنی است در آیین نامه انضباطی و در ماده 62 اشاره شده که کمیته انضباطی حداکثر باید ظرف یک هفته در مورد دیداری که برگزار نشد و یا نیمه تمام ماند تصمیم گیری کند که این اتفاق در مورد دیدار برگزار نشده سپاهان – پرسپولیس رخ داد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.