به گزارش “مجله ایما”، کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی اورتون از واکنش بریتانیا به ویروس کرونا راضی نیست و می‌گوید انگلیسی‌ها هنوز از شدت خطری که به دلیل ویروس کرونا با آن مواجه هستند به خوبی آگاه نبوده و نمی‌دانند کرونا برای همه دنیا چه شرایط خطیری بوجود آورده است.

 

آنچلوتی البته می‌گوید تعلیق سه هفته‌ای مسابقات لیگ برتر تصمیم درستی بوده ولی او می‌گوید با  توجه به رفتارهای کلی انگلیس در این مدت به این نتیجه رسیده که آنها هنوز متوجه نیستند وضعیت تا چه حد خطرناک است. چندین باشگاه انگلیسی تا کنون از درگیری مستقیم خود با ویروس کرونا خبر داده‌اند و از جمله تیم آنچلوتی، اورتون، روز جمعه اعلام کرد که کل تیمش را در قرنطینه خانگی قرار داده چرا که یکی از بازیکنان به باشگاه اعلام کرده که علائم این بیماری را دارد.

 

 

در انگلیس تا کنون 21 نفر جان‌شان را بر اثر کرونا از دست داده‌اند ولی در وطن آنچلوتی، ایتالیا تا این لحظه تعداد مرگ و میر به 1441 رسیده و بیش از 21هزار نفر به کرونا مبتلا شده‌اند.

 

آنچلوتی در صحبتهای خود درباره کرونا گفت:” ما در واقع الان در قرنطینه نیستیم. بعد از آنکه یکی از بازیکنان اورتون اعلام کرد که تب دارد یک سری اقدامات احتیاطی از طرف باشگاه در پیش گرفته شد. ولی تب او حالا کاهش پیدا کرده و این برای ما مهمترین خبر است”.

 

کارلتو در ادامه صحبتهایش گفت:” لیگ برتر هم سرانجام متوقف شود که واقعا وقتش بود. با توجه به سناریویی که ممکن بود اتفاق بیفتد این تصمیم درستی بود. ما نمی‌توانستیم ادامه بدهیم. سلامت برای همه آدمها از هر چیزی مهمتر است. چه برای تیمها و چه برای هواداران، رسانه‌ها و همه کسانی که در فوتبال کار می‌کنند”.

 

آنچلوتی در ادامه گفت:” وقتی کنفرانس خبری نخست‌وزیر انگلیس را از تلویزیون تماشا کردم به نظر می‌رسید که آنها هنوز متوجه نیستند که با چه شرایط خطیری مواجه شده‌اند. در انگلیس زندگی با کمی تغییر مثل گذشته در جریان است ولی مردم ایتالیا این را درک کردند که دیگر زمان سطحی‌نگری نیست و همه باید دستورها را رعایت کرده و در خانه بمانند”.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.