به گزارش “مجله ایما”، این تیم در 7 بازی که انجام داده در 3 بازی پیروز شده و در 4 بازی دیگر به نتیجه مساوی دست یافته است و هم اکنون با 32 امتیاز از 24 بازی در رده دهم جدول قرار دارد و یک بازی معوقه هم در کارنامه دارد. البته این تیم با توجه به امتیازات حساسی که در دور رفت بازی ها از دست داده شانس زیادی برای صعود به لیگ برتر ندارد؛ هر چند که با ادامه ی این روند می تواند صعود به لیگ برتر را برای فصل های بعد تجربه کند. برای خیلی از تیم ها صعود به لیگ برتر به یکباره رخ نداده؛ نمونه اش مس رفسنجان که الان با اقتدار در صدر جدول قرار دارد و گزینه ی اصلی برای قهرمانی و صعود مستقیم به لیگ برتر است، سال های سال حضور در لیگ یک را تجربه کرده است. 

 

رضا عنایتی این فصل به جرگه مربیان پیوسته. او ابتدای فصل با قشقایی شروع خوبی در بازی های دسته اول داشت اما به دلیل مشکلات مالی این روند تداوم نداشت. به نظر می رسد این مربی جوان در سرخپوشان آرامش زیادی برای کار کردن دارد بطوریکه در همین هفته های ابتدایی حضور در این تیم توانسته با القای ایده های تاکتیکی خود نتیجه گیری را آغاز کند. 

 

گقتنی است در رقابت های این فصل لیگ یک 18 تیم حضور دارند که در پایان تیم های اول و دوم مستقیم به لیگ برتر صعود می کنند و سه تیم انتهای جدول هم دسته دومی می شوند. قرار است در فصل آتی سهمیه ی صعود به 2.5 تیم افزایش پیدا کند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.