دانلود سریال یاغی

اعضای تیم استقلال از امروز تمرینات بدنسازی خود را در یکی از سالن‌های مجهز شمال تهران آغاز کردند. در حاشیه این تمرین استقلالی‌ها با جواد کاظمیان ستاره سابق تیم ملی و پرسپولیس رو به رو شدند که جذابیت خاصی داشت.

کاظمیان درباره مواجهه با استقلالی‌ها و مسابقه‌ای که با وریاغفوری در حاشیه تمرین داشت بیان کرد:‌«با غفوری قبلا تنیس فوتبال بازی کرده ام اتفاقا خیلی هم خوب بازی می‌کند و در این زمینه مهارت دارد.»

وی ادامه داد: «لیگ برتر ایران و بازی تیم‌های پرسپولیس استقلال سپاهان و تراکتور را دنبال می‌کنم. من همچنین رئالی هستم و لالیگای اسپانیا را به شدت  پیگیری می‌کنم. خوشبختانه مسابقات آغاز شده و امیدوارم با نابودی کرونا رقابت‌ها با تماشاگر برگزار شود زیرا فوتبال فقط با طرفدار لذت بخش است.»

هافبک سابق پرسپولیس درباره کیفیت مسابقات لیگ برتر تاکید کرد: «کیفیت لیگ با توجه به نتیجه گرفتن تیم‌ها در جام باشگاه‌های آسیا سنجیده می‌شود. تیم‌های قطری اماراتی ازبکستانی و عربستانی از سطح خوبی برخوردار هستند و به نظرم کیفت لیگ پارسال به مراتب از امسال بهتر بود ولی امیدوارم در ادامه رقابت‌های خوبی شود تا همه لذت ببرند.»

کاظمیان در پایان افزود: «من پرسپولیسی هستم و این تیم فاصله خوبی با دیگر باشگاه‌ها ایجاد کرده اما تیم‌های دیگر همچنان از شانس خوبی برخوردار هستند. امیدوارم بازی‌های باقی مانده حساس و لذت بخش باشد.»

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.