به گزارش “مجله ایما”، نداشتن ثبات یکی از مهم ترین مشکلات تیم فرانک لمپارد در فصل جدید بوده است. با این وجود آن ها در لیگ برتر انگلیس شانس زیادی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا دارند و همچنین در چمپیونزلیگ نیز به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرده اند.

 

هافبک فرانسوی چلسی حالا در مصاحبه ای پیرامون جاه طلبی این تیم صحبت کرده است. آنگولا کانته در این باره گفت: ” من معتقد هستم که ما تیم مورد نظر برای دست یافتن به خواسته هایمان را در اختیار داریم. ما می‌خواهیم فصل را در جمع چهار تیم بالای جدول به پایان برسانیم و به لیگ قهرمانان اروپا صعود کنیم. شاید هم توانستیم جامی به‌دست آوریم. چرا که نه؟ “

 

 

 

 

کانته درباره بازی های سخت پیش روی چلسی طی هفته آینده نیز گفت: ” ما زمان مهمی از فصل را پشت سر می گذاریم زیرا همه برای مقام چهارم می جنگند. منچستر یونایتد کمی عقب مانده بود اما حالا این فاصله را کم کرده است. ما در بازی رودررو این فرصت را خواهیم داشت که فاصله را با آنها افزایش دهیم. این یک بازی مهم برای هر دو تیم خواهد بود.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.